Kum Ocağı
İnşaat taahhüdü ve müteahhitlik Kum ocağı ve kum çeşitleri Taş ocağı ve mıcır çeşitleri Hafriyat taahhüdü ve temel kazma Şirketimiz inşaat sektörü yanında, Çorum'un en büyük makine parkı ile hafriyat ve kazı işleri de yapmaktadır.

Bunların yanında kum-çakıl üretimi sıva harcı üretimi de yapmaktadır. Şirketimiz faaliyet alanında Çorum merkez ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, iskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz elenmiş kumu Çorum merkez ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, iskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerine kendi kamyon yada müşterilerimizin araçlarıyla pazarlamaktadır.

Şirketimiz faaliyet alanında özellikle Çorum merkez ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, iskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerine her türlü hafriyat ve stabilize dolgu malzemesi üretimi yapmakta ve kendi şirket kamyon ya da müşterilerin araçlarıyla pazarlama yapmaktadır.

Tesislerimiz